2790158 HOOK BRAIDED
TOMMY HILFIGER

2790158 HOOK BRAIDED

Шифра на артикл: 18289
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на накит Кожа, Челик
Боја на накит Сребрена, Црна
Сезона FW19
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""