БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2790156 HOOK BRAIDED
TOMMY HILFIGER

2790156 HOOK BRAIDED

Шифра на артикл: 18288
Šifra proizvođača: HOOK BRAIDED
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Боја на накит Кафеава, Сребрена
Сезона FW19
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25612
4.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 25204
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 25096
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 25099
3.290 МКД