WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
2780253 TRI-COLOR DISC
TOMMY HILFIGER

2780253 TRI-COLOR DISC

Шифра на артикл: 18277
Šifra proizvođača: TRI-COLOR DISC
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 510
Боја на накит Златна, Роуз Голд, Сребрена
Сезона FW19
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""