2780225 EMBELLISHED
2780225 EMBELLISHED
2780225 EMBELLISHED
2780225 EMBELLISHED
2780225 EMBELLISHED
2780225 EMBELLISHED
2780225 EMBELLISHED
2780225 EMBELLISHED
TOMMY HILFIGER

2780225 EMBELLISHED

Шифра на артикл: 18273
Šifra proizvođača: EMBELLISHED
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Сребрена
Сезона FW19
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 29602
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 29494
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 29503
1.071 МКД
Заштеда 10%
1.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 29404
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД