БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1218998 MERETE
SKAGEN

SKJ1218998 MERETE

Шифра на артикл: 18225
Šifra proizvođača: MERETE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 500
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara