JF03217710 VINTAGE GLITZ
JF03217710 VINTAGE GLITZ
JF03217710 VINTAGE GLITZ
JF03217710 VINTAGE GLITZ
JF03217710 VINTAGE GLITZ
JF03217710 VINTAGE GLITZ
FOSSIL

JF03217710 VINTAGE GLITZ

Шифра на артикл: 18221
Šifra proizvođača: VINTAGE GLITZ
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Ацетат, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 500
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.961 МКД
Заштеда 10%
3.290 МКД
Додадено во омилени
5.391 МКД
Заштеда 10%
5.990 МКД
Додадено во омилени
4.491 МКД
Заштеда 10%
4.990 МКД
Додадено во омилени
2.331 МКД
Заштеда 10%
2.590 МКД