БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03214710 VINTAGE GLITZ
JF03214710 VINTAGE GLITZ
JF03214710 VINTAGE GLITZ
JF03214710 VINTAGE GLITZ
JF03214710 VINTAGE GLITZ
JF03214710 VINTAGE GLITZ
FOSSIL

JF03214710 VINTAGE GLITZ

Шифра на артикл: 18218
Šifra proizvođača: VINTAGE GLITZ
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Ацетат, Челик
Должина на накит (mm) 500
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.490 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД