БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DX0014040 DOUBLE DOGTAGS
DIESEL

DX0014040 DOUBLE DOGTAGS

Шифра на артикл: 18209
Šifra proizvođača: DOUBLE DOGTAGS
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд DIESEL
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Полиуретан, Челик
Должина на накит (mm) 600
Боја на накит Титаниум, Црна
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara