БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26475PSEB/02 HAVASU
POLICE

PJ.26475PSEB/02 HAVASU

Шифра на артикл: 18141
Šifra proizvođača: HAVASU
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 700
Боја на накит Црна
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
8.990 МКД
Додадено во омилени
3.890 МКД
Додадено во омилени
6.290 МКД
Заштеда 32%
9.290 МКД