SZV39 BANDY
SECTOR

SZV39 BANDY

Шифра на артикл: 18053
Šifra proizvođača: BANDY
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Боја на накит Зелена, Црна
Стил Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28670
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 26591
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 25445
5.490 МКД