БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAKK104016 GEMMA
MORELLATO

SAKK104016 GEMMA

Шифра на артикл: 18028
Šifra proizvođača: GEMMA
0 МКД
2.790 МКД
1.116 МКД
Заштеда: 1.674 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Ацетат, Сребро
Дијаметар на прстен (mm) 16
Боја на накит Златна, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром, Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 18027
1.116 МКД
Заштеда 60%
2.790 МКД