SAKK104014 GEMMA
MORELLATO

SAKK104014 GEMMA

Шифра на артикл: 18027
0 МКД
2.790 МКД
2.511 МКД
Заштеда: 279 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Ацетат, Сребро
Дијаметар на прстен 14
Боја на накит Златна, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прстен 18638
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Прстен 18637
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Прстен 18636
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Прстен 18635
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
string(0) ""
string(0) ""