БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAKK102 GEMMA
MORELLATO

SAKK102 GEMMA

Шифра на артикл: 18026
Šifra proizvođača: GEMMA
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Ацетат, Сребро
Боја на накит Златна, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara