SAKK106 GEMMA
MORELLATO

SAKK106 GEMMA

Шифра на артикл: 18025
Šifra proizvođača: GEMMA
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Ацетат, Сребро
Боја на накит Златна, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 26930
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26304
5.661 МКД
Заштеда 10%
6.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26111
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД