БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAIW73 TESORI
MORELLATO

SAIW73 TESORI

Шифра на артикл: 18023
Šifra proizvođača: TESORI
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Сребро
Боја на накит Зелена, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara