БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAJT28 SENSAZIONI
MORELLATO

SAJT28 SENSAZIONI

Шифра на артикл: 18021
Šifra proizvođača: SENSAZIONI
0 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Сребро
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara