SAJT63 SENSAZIONI
SAJT63 SENSAZIONI
SAJT63 SENSAZIONI
SAJT63 SENSAZIONI
MORELLATO

SAJT63 SENSAZIONI

Шифра на артикл: 18020
Šifra proizvođača: SENSAZIONI
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 29828
3.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 29824
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 29778
6.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 29602
2.790 МКД