БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAJT109 SENSAZIONI
MORELLATO

SAJT109 SENSAZIONI

Шифра на артикл: 18019
Šifra proizvođača: SENSAZIONI
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Бисер, Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22062
7.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 21522
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 21521
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 21330
3.190 МКД