БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAQE04 TALISMANI
SAQE04 TALISMANI
SAQE04 TALISMANI
SAQE04 TALISMANI
SAQE04 TALISMANI
SAQE04 TALISMANI
MORELLATO

SAQE04 TALISMANI

Шифра на артикл: 18009
Šifra proizvođača: TALISMANI
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 25208
8.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24652
8.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24647
8.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22891
2.390 МКД