БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAQE02 TALISMANI
MORELLATO

SAQE02 TALISMANI

Шифра на артикл: 18008
Šifra proizvođača: TALISMANI
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 750
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.190 МКД
Додадено во омилени
3.590 МКД
Додадено во омилени
5.590 МКД
Додадено во омилени
5.590 МКД