UBB29061-S
GUESS

UBB29061-S

Шифра на артикл: 17991
0 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Сребрена, Црвена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Гостивар, Тетово Центар, Поинт Ретаил Парк, Струга

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""