БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBR00630200 Twist EVO
JUST CAVALLI

JCBR00630200 Twist EVO

Шифра на артикл: 17951
Šifra proizvođača: Twist EVO
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 18882
2.034 МКД
Заштеда 40%
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 18878
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 18602
5.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 15776
3.390 МКД