JCRG00610108 Logomonogram
JUST CAVALLI

JCRG00610108 Logomonogram

Шифра на артикл: 17945
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен 18
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прстен 18638
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Прстен 18637
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Прстен 18636
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Прстен 18635
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
string(0) ""
string(0) ""