JCBR00610200 Logomonogram
JUST CAVALLI

JCBR00610200 Logomonogram

Шифра на артикл: 17943
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""