JCRG00590207 Logomania EVO
JUST CAVALLI

JCRG00590207 Logomania EVO

Шифра на артикл: 17938
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

string(0) ""
string(0) ""