JCRG00550107 Family 10L
JUST CAVALLI

JCRG00550107 Family 10L

Шифра на артикл: 17933
0 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор

Остави коментар

string(0) ""
string(0) ""