БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCNL00550200 Family 10L
JUST CAVALLI

JCNL00550200 Family 10L

Шифра на артикл: 17928
Šifra proizvođača: Family 10L
0 МКД
7.790 МКД
4.674 МКД
Заштеда: 3.116 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Ул. Македонија, OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
2.590 МКД
Додадено во омилени
2.590 МКД
Додадено во омилени
2.590 МКД