БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCNL00550100 Family 10L
JUST CAVALLI

JCNL00550100 Family 10L

Шифра на артикл: 17927
Šifra proizvođača: Family 10L
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.590 МКД
Додадено во омилени
5.590 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД