БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK224 CHAKRA
BHK224 CHAKRA
BHK224 CHAKRA
BHK224 CHAKRA
BROSWAY

BHK224 CHAKRA

Шифра на артикл: 17853
Šifra proizvođača: CHAKRA
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22625
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 20212
2.490 МКД
Заштеда 49%
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 20095
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 19342
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД