BUY MORE SAVE MORE 10% - 20% - 30%
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
MKJ5537710 508
MKJ5537710 508
MKJ5537710 508
MKJ5537710 508
MKJ5537710 508
MKJ5537710 508
MKJ5537710 508
MKJ5537710 508
MICHAEL KORS

MKJ5537710 508

Шифра на артикл: 11551
0 МКД
6.490 МКД
1.947 МКД
Заштеда: 4.543 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 19349
2.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19348
2.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19340
3.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19339
3.090 МКД
string(0) ""
string(0) ""