2790093 FINE CORE
TOMMY HILFIGER

2790093 FINE CORE

Шифра на артикл: 17716
0 МКД
3.390 МКД
2.712 МКД
Заштеда: 678 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 16
Боја на накит Бела, Сина, Сребрена, Црвена, Црна
Стил Елегантен
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Гостивар, Охрид

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.512 МКД
Заштеда 20%
6.890 МКД
Sačuvano u omiljne
5.512 МКД
Заштеда 20%
6.890 МКД
Sačuvano u omiljne
2.712 МКД
Заштеда 20%
3.390 МКД
Sačuvano u omiljne
4.472 МКД
Заштеда 20%
5.590 МКД
string(0) ""
string(0) ""