БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1216710 KARIANA
SKAGEN

SKJ1216710 KARIANA

Шифра на артикл: 17678
Šifra proizvođača: KARIANA
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22980
3.231 МКД
Заштеда 10%
3.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22898
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22889
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22877
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Количина: 1