БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1213998 KARIANA
SKAGEN

SKJ1213998 KARIANA

Шифра на артикл: 17676
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22891
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 16779
4.794 МКД
Заштеда 40%
7.990 МКД