БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26383PLSB/01 RAILAY
POLICE

PJ.26383PLSB/01 RAILAY

Шифра на артикл: 17553
Šifra proizvođača: RAILAY
0 МКД
3.690 МКД
2.214 МКД
Заштеда: 1.476 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Куманово, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.153 МКД
Заштеда 30%
8.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1