БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26360BSS/01 AMROTH
POLICE

PJ.26360BSS/01 AMROTH

Шифра на артикл: 17550
Šifra proizvođača: AMROTH
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Вулкански камен, Платно, Челик
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21321
3.690 МКД