БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26351BLSN/02- LAPA
POLICE

PJ.26351BLSN/02- LAPA

Шифра на артикл: 17546
Šifra proizvođača: LAPA
0 МКД
2.390 МКД
1.434 МКД
Заштеда: 956 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Тренди
Достапност Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 23042
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23038
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21495
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21021
3.591 МКД
Заштеда 10%
3.990 МКД
Количина: 1