БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26348BLSB/01 KIGALI
POLICE

PJ.26348BLSB/01 KIGALI

Шифра на артикл: 17545
Šifra proizvođača: KIGALI
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25446
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 25444
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 25203
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 25096
3.990 МКД