PJ.26346BLSB/01- GARRISSON
POLICE

PJ.26346BLSB/01- GARRISSON

Шифра на артикл: 17542
Šifra proizvođača: GARRISSON
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30595
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 30537
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 30542
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 30541
6.290 МКД