JF03141040 CLASSICS
JF03141040 CLASSICS
JF03141040 CLASSICS
JF03141040 CLASSICS
FOSSIL

JF03141040 CLASSICS

Шифра на артикл: 17347
Šifra proizvođača: CLASSICS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 170
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28872
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 28884
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 28767
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 28752
2.890 МКД