JF03140040
FOSSIL

JF03140040

Шифра на артикл: 17346
0 МКД
3.090 МКД
2.781 МКД
Заштеда: 309 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит 20
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Гостивар, Куманово, Тетово Центар

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Обетки 18628
1.521 МКД
Заштеда 10%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
Обетки 18627
1.521 МКД
Заштеда 10%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
Обетки 18626
1.521 МКД
Заштеда 10%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
Обетки 18625
1.521 МКД
Заштеда 10%
1.690 МКД
string(0) ""
string(0) ""