БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03135791 VINTAGE ICONIC
JF03135791 VINTAGE ICONIC
JF03135791 VINTAGE ICONIC
JF03135791 VINTAGE ICONIC
FOSSIL

JF03135791 VINTAGE ICONIC

Шифра на артикл: 17345
Šifra proizvođača: VINTAGE ICONIC
0 МКД
4.890 МКД
2.934 МКД
Заштеда: 1.956 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Мермер, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 480
Боја на накит Бела, Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara