BHK292 CHAKRA
BROSWAY

BHK292 CHAKRA

Шифра на артикл: 17238
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит 70
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди