САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBE78120 ICICLE
GUESS

UBE78120 ICICLE

Шифра на артикл: 17216
Šifra proizvođača: ICICLE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена, Црвена
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 24098
4.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20727
2.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 17208
2.990 МКД