ДОБИЈ FOSSIL НЕСЕСЕР ЗА НАКИТ!
ИЗНЕНАДУВАЊА НА УЛ. МАКЕДОНИЈА!
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBE78060 UNCHAIN MY HEART
GUESS

UBE78060 UNCHAIN MY HEART

Шифра на артикл: 17213
Šifra proizvođača: UNCHAIN MY HEART
0 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 20608
2.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20605
3.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20540
3.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20469
2.290 МКД
string(0) ""
string(0) ""