JF03107040 VINTAGE CASUAL
JF03107040 VINTAGE CASUAL
JF03107040 VINTAGE CASUAL
JF03107040 VINTAGE CASUAL
JF03107040 VINTAGE CASUAL
JF03107040 VINTAGE CASUAL
FOSSIL

JF03107040 VINTAGE CASUAL

Шифра на артикл: 17127
Šifra proizvođača: VINTAGE CASUAL
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 670
Боја на накит Кафеава, Сребрена
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД