EGS2481040 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EGS2481040 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16970
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

string(0) ""
string(0) ""