EGS2365040 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EGS2365040 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16969
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Ацетат, Циркони, Челик
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди