БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2157710 SIGNATURE
EGS2157710 SIGNATURE
EGS2157710 SIGNATURE
EGS2157710 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EGS2157710 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16966
Šifra proizvođača: SIGNATURE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Ацетат, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 420
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.190 МКД
Додадено во омилени
1.790 МКД
Додадено во омилени
8.190 МКД
Додадено во омилени
8.190 МКД