WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
EGS2613040 SIGNATURE SET
EMPORIO ARMANI

EGS2613040 SIGNATURE SET

Шифра на артикл: 16964
Šifra proizvođača: SIGNATURE SET
0 МКД
9.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Ацетат, Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 210
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Сет 19197
9.390 МКД
Додадено во омилени
Сет 18466
9.990 МКД
Додадено во омилени
Сет 16784
8.790 МКД
string(0) ""
string(0) ""