JCRG00500207 Animalier
JUST CAVALLI

JCRG00500207 Animalier

Шифра на артикл: 16950
0 МКД
4.790 МКД
2.874 МКД
Заштеда: 1.916 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Sastav
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""